Registrace

Shakira vydává nový singl s Rihannou

Shakira vydává nový singl s Rihannou

Multiplatinová, Grammy ověnčená zpěvačka a skladatelka Shakira vydává zbrusu nový singl "Can't Remember To Forget You", na kterém jí vokálně hostuje Rihanna. Shakira dnes také oznámila, že své nové studiové album vydá 24. března 2014 u Sony Music.

Skladbu "Can't Remember To Forget You" napsala Shakira společně s Rihannou, autorsky se na singlu dále podíleli John Hill, Tom Hull, Daniel Ledinsky a Erik Hassle. Produkce se ujala Shakira, John Hill a Kid Harpoon.

Obě zpěvačky zveřejnily cover nového singlu již minulý týden přes Twitter a Instagram: 
http://instagram.com/shakira / 
https://twitter.com/shakira 
http://instagram.com/badgalriri/

Shakira v současné době dokončuje nahrávací práce na svém novém studiovém albu, které vyjde na labelu RCA Records/Sony Latin Iberia.

Mezi jejími nejbližšími spolupracovníky jsou John Hill (Santigold, Jay Z, The Vaccines), Kid Harpoon (Florence + The Machine, Calvin Harris), Greg Kurstin (P!nk, Kelly Clarkson, Katy Perry), Steve Mac (Kelly Clarkson, One Direction), Mark Bright (Carrie Underwood, Rascal Flatts), Busbee (P!nk, Lady Antebellum, Katy Perry) a The Messengers (Pitbull, Chris Brown, Christina Aguilera).

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS