Registrace

SÁZAVAFEST roztančí přední světoví DJs již tuto sobotu v P. M. Clubu v Praze

SÁZAVAFEST roztančí přední světoví DJs již tuto sobotu v P. M. Clubu v Praze
2. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Multikulturní festival Sázavafest dostává v roce 2012 svého jména a přiváží taneční scénu s předními světovými DJs a umělci s předních míst světových hitparád – ProMoPro Dance Hall.

A abychom taneční novinku návštěvníkům trochu přiblížili, připravili jsme celkem 3 warm-up párty. První z nich se uskuteční již v sobotu 26. května v pražském P. M. Clubu. Milovníci taneční hudby se mohou těšit na skvělou festivalovou atmosféru a pravou halovou taneční hudbu. Taneční rytmy představí DANCE MANIA deejays v čele s ostříleným DJem a producentem z velkých halových parties jménem ATHRO. Dále bude line-up doplněn začínajícím producentem v elektronické scéně ÉPOQUE NOIR, kterého pražské publikum zná jako Vojtu Eflera z ranního vysílání radia City. Publikum roztančí také dva zástupci projektu DANCE MANIA, a to MIKAEL VAN DIKEEN a JERRY DEEJAY. A to stále není všechno. Celý warm-up rozpoutá odborník na millenium dance – ALESH a celý line-up doplní mladý a talentovaný MANNI, kterého většina zná jako Martina Čípu, rovněž z pražského radia City.

Line Up:

  • 21:00 ALESH
  • 22:00 MANNI
  • 23:00 MIKAEL VAN DIKEEN – Sázavafest Dance Mania Stage
  • 00:00 ATHRO – Sázavafest Dance Mania Stage
  • 01:00 JERRY DEEJAY – Sázavafest Dance Mana Stage
  • 02:00 ÉPOQUE NOIR
  • 03:00 ENDORPIN WAVE – SF
  • 04:00 Sázavafest Final Mix

Samotný Sázavafest proběhne 2. – 5. srpna v Benešově u Prahy a na hlavní scéně se představí dlouhodobě nejžádanější a nejdražší DJ planety Angličan PAUL OAKENFOLD, který vystoupí na hlavní stage v sobotu 4. srpna 2012. Z nejzná­mějších skladeb Oakenfolda připomeneme určitě fenomenální Southern Sun http://www.youtube.com/watch?… nebo Firefly http://www.youtube.com/watch?… .

Taneční halu ProMoPro Dance Hall roztančí již ve čtvrtek 2. srpna několik talentovaných DJ’s a jako garant vystoupí uznávaný DJ BASSLICKER, doplněn talentovanými DJs of DANCE MANIA. Poté bude taneční party rozdělena do dvou hlavních scén – komerční Ibiza Summer Dance a trance music.

V pátek 3. srpna zahrají jedni z nejvyhledáva­nějších umělců letní taneční scény. Švýcar MIKE CANDYS rozpoutá skvělou hudební i vizuální show, a to díky své masce žlutého smajlíka a laserovými prsty. Těšit se tak můžete na hity jako One Night In Ibiza http://www.youtube.com/watch?… nebo novinku pro léto 2012 s názvem 2012 (If The World Would End) http://www.youtube.com/watch?… . Další hvězdou páteční taneční scény bude španělský DJ SAK NOEL. Ten se proslavil zejména svojí trilogií tematicky umístěnou na letní Ibizu. Páteční scéna pak bude doplněna kvalitními DJs ze stáje DANCE MANIA. Představí se ATHRO, ostřílený DJ velkými halovými akcemi v ČR i zahraničí nebo FUTURE, rezident kultovního Clubmixu. Zahraje také dvojka projektu DANCE MANIA ve složení MIKAEL VAN DIKEEN a JERRY DEEJAY.

V sobotu 4. srpna pak začne nefalšovaná noc plná nejen trancových rytmů pod hlavičkou pražského Dance Radia. Jako headlinera přivítá ProMoPro Dance Hall německého talentovaného DJe a producenta DENNISE SHEPERDA. Mezi jeho nejznámější hit patří například Fallen Angel http://www.youtube.com/watch?…. Dalším umělcem, který roztančí publikum, bude CHRIS SADLER. Trancové rytmy zahraje také mladý a talentovaný český producent THOMAS COASTLINE a také rezidenti klubu ROXY Praha, pánové Dolphin & Sally-J alias CROSS RYDERS. Celou sobotní formaci doplní DJ ENERO.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS