Registrace

Sázavafest 2013 oznamuje první vlnu účinkujících

Sázavafest 2013 oznamuje první vlnu účinkujících
8. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh – právě představuje první vlnu účinkujících na třináctém ročníku. Letní Sázavafest, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se vrátil zpět k řece Sázavě. Novým místem je krásný zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou.

Je nám velkou ctí, že můžeme na Sázavafestu 2013 představit stálici české hudební scény, která v posledním měsíci sbírá první místa v prodejnosti svého alba Inzerát na českých iTunes – KRYŠTOF. Ostravskou partu s Richardem Krajčem v čele doplní pražská alternativní skupina, která v roce 1994 získala čtyři Zlaté anděly za jejich Nanoalbum a dodnes má velkou fanouškovskou základnu – TATA BOJS. Kluci se představili v roce 2011 albem Ležatá osmička a z poslechu této desky víme, že nám budou mít na třináctém ročníku Sázavafestu určitě co nabídnout.

Stálice české hudební scény doplňují francouzští LYRE LE TEMPS, kteří zazářili na posledním ročníku festivalu. Francouzská kapela se pohybuje v hudebním světě pět let, tedy dost dlouho na to, aby dokázala uchvátit a současně přimět posluchače ke spokojenému poslechu i tanci. Příval progresivních kapel přichází z východu. Sázavafest představuje hned trojlístek toho nejzajímavějšího ze Slovenska. Prvním z těchto interpretů je úspěšná a populární hudební formace ze Slovenska, která má ve slovenském i českém rádiovém dlouhodobě nejhranější písničku, singl Hey Now – PETER BIČ PROJECT. Dalším interpretem je rock'n'rollová kapela, která se nebojí pracovat se smyčci a dechy a ve své tvorbě sází na snadno zapamatovatelné melodie a i na nápadité texty – BILLY BARMAN. A ze Slovenska představujeme také THE CELLMATES - trio z Bratislavy, které je inspirováno hudbou a stylem 50. let. Kluci jsou držitelé prestižních Rockabilly Awards. Na podzim 2012 vydala kapela své debutové album Rockabilly Feeling.

Sázavafest 2013Sázavafest 2013

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS