Registrace

Rozloučení s Chrisem Kellym z Kris Kross

Rozloučení s Chrisem Kellym z Kris Kross
10. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Rozloučení s členem skupiny Kris Kross Chrisem Kellym se konalo 9. května. Emocionálního smutečního obřadu v kostelu baptistické církve v Atlantě se zúčastnila rodina s přáteli, stejně jako členové Xscape, dlouholetý spolupracovník DJ Nabs, rapper Da Brat a dlouholetý " mentor " Jermaine Dupri. Poslední dva jmenovaní dokonce měli kalhoty oblečeny dozadu, pro připomenutí kultovního stylu z dob začátku skupiny - roku1992 a hitu "Jump ".

Parťák ze skupiny Kris Kross Chris Smith  pronesl smuteční řeč. Smith připomněl poslední únorové vystoupení na koncertě So So Def, kdy mu nebylo příliš dobře a právě Kelly přeběhl celé pódium, aby svého kolegu a kamaráda podpořil. 

" To je Chris jak jsem ho vždy znal " pokračoval Smith.

" Byl to opravdový přítel. Chtěl jen zjistit, jestli jsem v pořádku. Chci jen říct, miluji tě, chlape. Řekl bych, že Kris Kross navždy, ale bez Chrise, to už nikdy nebude stejné. Ale já doufám, že naše dědictví pro hip-hop nikdy nebude zapomenuto "

Smuteční řeč Chrise SmithaSmuteční řeč Chrise Smitha

Kelly zemřel 1. května poté, co byl nalezen v bezvědomí ve svém domě v Atlantě. Policie vyloučila učást další osoby, příčinou smrti je podle všeho předávkování drogami, ale úřady stále čekají na výsledky toxikologických rozborů.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS