Registrace

ROCK´N´BEER FEST LÁME REKORDY

ROCK´N´BEER FEST LÁME REKORDY
10. března 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Teprve před několika dny odstartovalo přihlašování kapel do 2. ročníku Rock´n´Beer Festu a už nyní je jasné, že laická veřejnost a odborná porota to nebudou mít lehké. Počet přihlášených láme rekordy.

" Česká i Slovenská klubová scéna bezpochyby nabízí spoustu talentů a dokazují to i počty přihlášených kapel do 2. ročníku Rock´n´Beer Festu. Za pouhý týden se přihlásilo více než 200 kapel, a došlo k překonání celkového množství přihlášených kapel do prvního ročníku," informuje Tomáš Král, ředitel Českého pivního festivalu a dodává: „Je vidět, že naše myšlenka, se kterou jsme do toho šli loni, dopřát kapelám možnost zahrát si na velkém pódiu, s profesionálním ozvučením a pro široké obecenstvo, láká kapely i v tomto roce a jsme sami zvědaví, kam se počty přihlášek vyšplhají."

Hudební kapely, které vystoupí na Rock´n´Beer Festu v rámci Českého pivního festivalu, který se koná na pražské Letenské pláni od 15. – 31. 5. 2014, bude vybírat nejen odborná porota, ale opět do toho bude mít možnost zasáhnout i laická veřejnost. Kapely mají možnost přihlásit se až do 15. 3. 2014 a veřejnost může hlasovat pro své oblíbence na internetových stránkách festivalu až do 31. 3. 2014. Následně budou sečteny hlasy (lajky) a porovnány s výsledky hodnocení odborné poroty a klasickou metodou průměrování vybrány čtyři desítky nejlepších, kteří si zahrají na nejdelším hudebním festivale u nás.

Podpořte ty, které si chcete poslechnout.

Více informací na www.ceskypivnifestival.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS