Registrace

Richard Müller se vrací na festivalová pódia

Richard Müller se vrací na festivalová pódia
25. června 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Richard Müller se po roce vrátil na festivalová pódia. \\\"Našel opět půdu pod nohama,\\\" píše slovenský tisk.

Před dvěma lety ohlašoval, že s muzikou skončí. Jenže dnes je všechno jinak. Richard Müller podle všeho svou osobní i tvůrčí krizi překonal a svým hlasem opět oslňuje davy posluchačů pod koncertními pódii. Charismatický slovenský zpěvák si minulý týden v pátek odbyl svou letošní premiéru na festivalu slovenského Rádia Expres. Jeho vystoupení mělo ve slovenském tisku pozitivní ohlasy. „Zpěvák na sebe po mnohých životních pádech navlékl novou kůži a z jeho hodinového vystoupení bylo cítit, že si ho naplno užil, “ napsal deník Sme.

Podpořit Müllera přišly tisíce fanoušků, zazněly skladby jako Tlaková níž, Milovanie v daždi, či zmodernizovaná verze Müllerova největšího hitu Po schodoch.

Do bratislavského areálu Zlaté písky přijela zpěváka podpořit i jeho 79letá matka, které Richard Müller z podia veřejně poděkoval. „Byla jsi jediná, která při mne stála i v dobách, kdy už mi nikdo jiný nevěřil, “ vzkázal jí se slzami v očích.

Zanedlouho na něj čeká také největší slovenský festival Pohoda, kam se vrátí přesně po roce. „Budeme hrát v úplně jiné sestavě než před rokem, a také repertoár bude dost odlišný od loňského vystoupení. Samozřejmě zahraji greatest hits, možná se objeví i nějaká novinka. Ty se ovšem chystají hlavně na jaro příštího roku, “ slibuje svým příznivcům Müller.

Letošní rok vůbec pojal co do plánů velkolepě. Na podzim připravuje podle svého managamentu velké česko-slovenské turné s názvem Richard Müller Best Of Tour 09.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS