Registrace

Recenze – Nové album DILATED – 5. hřích

Recenze – Nové album DILATED – 5. hřích

Letošní rok skupina DILATED vydala své první debutové CD , které nese název 5. hřích. Jaké album je a co přináší pro fanoušky této skupiny, se podíváme blíže.

5. hřích je název prvního debutového alba skupiny DILATED. Album vyšlo teprve před pár dny, tudíž se jedná o zbrusu nový a čerstvý kousek. Návštěvníci našeho webu si jistě pamatují, že jsme zvali právě na křest tohoto nového alba, dokonce dva z Vás vyhráli vstupenku na tuto akci.

Teď již však zpět k albu. Už od pohledu je jasné, že tento kousek bude chloubou každé domácí sbírky CD. Opravdu pěkné grafické provedení, za které by se nemuselo stydět ani několikrát dražší album. V bookletu ilustrovaném fotografiemi členů naleznete i texty všech písní na tomto albu.

Jaké písně na albu najdete?

  • Hra s osudem
  • Vzpomínám
  • Sliby
  • 5. Hřích
  • Než dohoří
  • Právo veta
  • V klubech
  • Nekončím
  • Desperado

Celkem u poslechu alba strávíte něco přes 33 minut, nicméně věřím, že hned po prvním poslechu přejdou fanoušci zpět k první písni a s radostí si album vychutnají znovu.

Pokud kapelu DILATED neznáte a snažíte si je zařadit do konkrétního hudebního stylu, tak je zde situace trochu složitější. Sama kapela přiznává, že nechce být zaškatulkována, jelikož v jejich muzice nemají být žádné hranice. Pokud se tedy mám pokusit o nějaké zařazení, tak bych kapelu umístil do oblastí českého rocku. Kapela ani v tomto albu nezklamala a opět přináší kvalitní songy, na které jsme u nich zvyklí. Některé písničky mají na první poslech sice trochu složitější stavbu textu, kterou však po pozornějším poslechu zcela bez problému překonáte a oceníte kvalitu alba.

Pokud jste fanouškem této skupiny, pak věřte, že tohle album Vám doma prostě nemůže chybět. Navíc za cenu 150Kč není absolutně nad čím přemýšlet a je ten správný čas rovnou jít na webové stránky skupiny a jedno album si objednat i k sobě domů http://www.dilated.cz/…kty/5-hrich/ .

Pokud stále váháte a chcete si před zakoupením nového alba poslechnout některé písně, tak přejděte na Bandzone profil této skupiny http://bandzone.cz/dilated a vychutnejte si ochutnávku nových singlů této skupiny.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS