Registrace

PROSINEC - NOVÝ SINGL ZPĚVÁKA PETRA BENDE

PROSINEC - NOVÝ SINGL ZPĚVÁKA PETRA BENDE

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté! Symbolicky 19 koncertů čeká na Petra Bende a jeho početný cimbál big band v adventním období. Prosinec je každoročně měsíc, kdy se zpěvák nezastaví. A právě Prosinec je název nového singlu!

Skladba, která vznikla v autorské dvojici Petr Bende (hudba) a Tomáš Roreček (text), je první vlaštovkou ze čtvrté autorské desky, která je připravována pro rok 2016. Dvojice autorů má již na kontě např. skladbu Dál jedu si svou z CD Karla Gotta.

Historicky největší vánoční turné Petra Bende můžete navštívit v těchto městech:

3.12. ŠTERNBERK
4.12. ZLÍN
6.12. HRANICE NA MORAVĚ
8.12. PRAHA
9.12. PLZEŇ
11.12. BYSTŘICE POD PERNŠTEJNEM 
12.12. VELKÁ BÍTEŠ
13.12. ZBRASLAV u Brna
15.12. POLNÁ u Jihlavy
16.12. TŘEBÍČ
17.12. MLADÁ BOLESLAV
19.12. TVRDONICE /Břeclav/
20.12. VELKÉ BÍLOVICE
21.12. UHERSKÝ BROD

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS