Registrace

Pro lepší náladu všem čtenářům NA PAŘBĚ

Pro lepší náladu všem čtenářům NA PAŘBĚ
20. prosince 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Pomalu se blíží vánoce a také konec roku 2013. Všem návštěvníkům naší stránky přejeme hodně dárků pod stromečkem a příjemné prožití svátků.  Pro Vaši dobrou náladu máme pro Vás jedno pěvecké vystoupení. 

Při jedné z akcí pořádáné námi pro mateřské školy jsme potkali opravdu talentovaného zpěváka. Aktuálně je mu přesně 3 a půl roku a hrozně rád poslouchá rádio. Neumí anglicky, nezná noty, ale dobře zná píseň - Somebody That I Used To Know. Dámy a pánové, představuji Vám Šimonka z Jablonce nad NIsou. Pouze z poslechu se naučil svoji oblíbenou píseň a takhle ji zazpíval. V případě, že se Vám video líbí, prosíme o sdílení! 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS