Registrace

Pražské radio City 93,7 FM už podruhé obléká Prahu!

Pražské radio City 93,7 FM už podruhé obléká Prahu!
4. října 2012 | Autor: Tom4sino

Také letos se rozhodl tým radia City 93,7 FM obléknout všechny slečny, paní, dámy a ladies, a to samozřejmě podle nejnovějších podzimních trendů. Společně se svou kamarádkou můžou posluchačky vyhrát značkové oblečení s.Oliver od radia City, každá za 2.000 Kč.

Je tedy nejvyšší čas přemýšlet, které vaše přítelkyně se nenechají nikdy ve štychu, chodí spolu nakupovat, na kafe a řeší společné strasti. Právě takové budou v soutěži radia City potřeba, aby se mohly zúčastnit exklusivního V.I.P. night shoppingu, kdy si každá odnese krásné oblečení značky s.Oliver a zažije báječný večer ve hvězdném stylu.

Rádio City - Oblékáme PrahuRádio City - Oblékáme Prahu

Slavnostní V.I.P. night shopping nebude jen o trendy oblečení, ale dámám se budou věnovat i profesionální vizážisté, kteří výherkyně na místě nalíčí a poradí jak vypadat na podzim co nejlépe. Při nákupech poradí i stylisté a všichni moderátoři radia City 93,7 FM budou dolévat bublinky a vytvářet příjemnou společnost. Na místě budou i fotografové z partnerského časopisu Glanc a možná najdou mezi výherkyněmi tu, která se objeví v novém outfitu jako modelka v dalším čísle Glancu. Na všechny čekají i další malé dárky, které každou ženu zaručeně potěší nebo vystoupení hudební hvězdy české scény.

A co pro nové oblečení budou muset posluchačky udělat? Přihlásit sebe a svoji kamarádku prostřednictvím formuláře na webových stránkách radiocity.cz a pak od 8. října poslouchat pozorně vysílání a být na telefonu. Několikrát denně se přihlášených dam i jejich kamarádek budeme ptát, co právě dohrálo na radiu City 93,7 FM a pokud obě správně odpoví, uvidíme se s nimi na V.I.P. night shoppingu, který proběhne ve středu 1. listopadu v prodejně s.Oliver v Obchodním centru Chodov.

Pořadatelem hry Oblékáme Prahu 2012 jsou radio City 93,7 FM a s.Oliver, partnery hry jsou časopis Glanc a Frisco.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS