Registrace

Pražská ZOO zvedá hlavu! Pomáhejte s radiem City

Pražská ZOO zvedá hlavu! Pomáhejte s radiem City
9. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

Posluchači pražského radia City budou mít možnost pomoc pražské zoologické zahradě, kterou postihly povodně. V úterý 11. června 2013 spouští rádio aukci osmi vstupenek na charitativní koncert Hlavu vzhůru, který se uskuteční následující den ve Velkém sále pražské Lucerny.

Všichni jsme v minulých dnech prožívali v Praze déjà vu a po jedenácti letech se ocitli tváří v tvář velké vodě. Jedním z nepostiženějších míst byla znovu pražská Zoo, která to stejně jako před lety nevzdává a znovu zvedá hlavu. Ve středu 12. června proběhne v pražské Lucerně benefiční koncert Zvedáme hlavu – znovu po 11ti letech.

Všichni, kdo v Lucerně budou hrát, se vzdali honoráře a celý výtěžek ze vstupného půjde na obnovu zničené zoologické zahrady. Obsazení je hvězdné: Tomáš Klus, Xindl X, Eddie Stoilow, Marek Ztracený, Děda Mládek Illegal Band, Vohnout, Žlutý pes a mnoho dalších. Proto není divu, že je téměř vyprodáno.

Radio City má pro své posluchače výjimečné vstupenky do speciální City lóže, které nabídne v benefiční aukci v úterý 11. června na webu www.radiocity.cz. Celkem 8 vstupenek tedy postupně vydražíme a celý výtěžek pochopitelně pošleme na obnovu pražské zoologické zahrady. Aukce startuje v 7:00 a vždy začínáme na základní částce 300 Kč za lístek. Končíme v 19:00. Vstupenky do aukce půjdou postupně", říká programová ředitelka radia City Bára Lukášová.

Získejte své místo na jedinečný koncert v naší aukci a pomozte zoo opět po jedenácti letech zvednout hlavu.


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS