Registrace

Poznejte Niku Karch ve svůdném klipu

Poznejte Niku Karch ve svůdném klipu
12. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Na Slovensku stále populárnější zpěváčka Nika Karch po velmi úspěšném celonárodním turné s Cikánskými Ďábly a Desmodem přicházi s novým videoklipem k skladbě U teba bývam. Kromě Niky si v klipe také zahrála talentovaná vzdušná tanečnice Ariadna Vendelová z Košíc.

,,Text k této skladbě napsal Miro Kšiňan, se kterým spolupracuji již delší dobu . Byla jsem trošku překvapená , protože text je na moje poměry dost odvážný , ale myslím si , že vystihuje atmosféru této skladby. Hudbu složili Viktor Milosavljevič s Markem Hradským , " představila skladbu Nika Karch .


Klip se natáčel na východě Slovenska začátkem dubna . ,, Natáčení bylo dost náročné ,třeba jen scény s tanečnicí Ariadnou , která klipu dodala jiný rozměr , se natáčely celé tři dny. Část klipu se točila iv bytě mého bratra , takže jsem se tam cítila jako doma , " řekla s úsměvem Nika a dodala : ,, Celé to režíroval Mišo Holečko , se svým chytrým Altway creative teamem . V nejbližších dnech se spolu chystáme natočit další klip , na co se již nyní velmi těším , protože spolupráce s nimi je výborná "

Nika Karch v těchto dnech dokončuje album s názvem JINÁ . ,, Skladby na tento album vznikaly asi od roku 2009 . Texty jsou hlavně o tom , co jsem cítila a prožívala . Chtěla jsem tuto část mého života nějak uzavřít a myslím si , že vydání CD je ten nejlepší způsob " prozradila Nika .

Koncertování se Nike natolik zalíbilo , že po turné s Desmodem a Cikánskými Ďábly , které skončilo v březnu , chystá na podzim tohoto roku další. ,, Ano , chystáme celoslovenské turné s jednou slovenskou legendou . Momentálně probíhají jednání , ale nechci prozrazovat víc , pokud to nebude stoprocentní " tajemně poznamenala na závěr Nika Karch .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS