Registrace

Policie, jste zatčen 1.díl

Policie, jste zatčen  1.díl
22. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Zatčení je určitě nepříjemná věc a rozhodně není o co stát. V našem magazínu se budete moci dočíst, jaké problémy mají hudební hvězdy s policií a také se budete moci podívat na jejich fotografie krátce po zatčení.

1. MC HAMMER
Rapper MC HAMMER ( vlastním jménem Stanley Burell ) byl zatčen policií v Californii v únoru letošního roku. MC HAMMER seděl v zaparkovaném autě, když kolem projela policejní hlídka. Ta si všimla, že zpěvákův automobil má propadlou registraci. MC HAMMER nereagoval na výzvu k předložení dokladů, které by potvrdily, že je automobil jeho majetkem a s policií nespolupracoval. Byl zatčen a převezen do vězení ALAMEDA COUNTY JAIL. Po složení kauce byl propuštěn.

MC HAMMERMC HAMMER
2. BRUNO MARS
Populární zpěvák BRUNO MARS ( vlastním jménem Peter Hernandez ) byl zatčen v záři 2010 policií LAS VEGAS a obviněn z držení narkotik. Držitel GRAMMY přiznal vinu v únoru roku 2011 a byl potrestán roční podmínkou za držení kokainu. 

Bruno MarsBruno Mars
3. SNOOP DOGG
Snoop Dogg byl zatčen a obviněn z držení nebezpečené zbraně v roce 2005. Tato fotografie vznikla na policejním oddělení ORANGE COUNTY. SNOOP ( vlastním jménem Calvin Broadus ) byl zatčen za incident na letišti JOHN WAYNE AIRPORT, během kterého objevili bezpečnostní pracovníci v jeho zavazadlech skládací obušek.

Snoop DoggSnoop Dogg

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS