Registrace

Pokřtěte na Facebooku nový album Kristíny

Pokřtěte na Facebooku nový album Kristíny

Bratislava (18.10.2010) Pokřtít nové album Kristíny, které má název V sieti ťa mám a vychází 18. října 2010, může každý, kdo má účet na sociální síti Facebook. S nápadem křtít CD v celosvětovém kontextu exkluzivním způsobem přišel textař Kamil Peteraj.

Fanoušci Kristíny mají v profilu Kristína Music – http://www.facebook.com/…tinapelakova možnost adresovat mladé zpěvačce a její albu blahopřání s tím, že autoři deseti nejoriginálnějších přání „na síti“ se setkají s vítězkou soutěže Eurovision Contest Song 2010 osobně na společné párty. „Když jsem psal text V sieti ťa mám, myslel jsem na to, že dnes jsme podstatně víc „zesíťovaní“, jak bychom si mysleli. Facebook je v současnosti největší sociální sítí, což z něj dělá fenomén nejvyšší kategorie. Pokud to řeknu zjednodušeně, objevili jsme Ameriku, kterou máme pod nosem. Svět se dnes prostřednictvím internetu otevírá a to byla i moje myšlenka, aby se kmotry stali všichni bez ohledu na věk či místo, kde se momentálně nachází. Nesmíme zapomenout, že Kristína má na Facebooku obrovské množství fanoušků. Spolu tvoří jednu opravdu velkou rodinu s tím, že jejich přízeň a podporu jsme nechtěli nechat bez povšimnutí. Z naší strany jde o poděkování a vyjádření úcty za projevenou důvěru, “ vysvětlovala slovenská textářská ikona Kamil Peteraj. Album V sieti ťa mám vyjde ve dvou verzích jako klasické CD s patnácti skladbami a digipack ve vkusném papírovém obalu, který bude obsahovat tři bonusy. Ověřená sestava Kristína – Martin Kavulič – Kamil Peteraj připravovala album dva roky a výsledkem je příjemná popová mozaika. V písních se odráží nadčasová triumfálnost textařských (i životních) zkušeností K. Peteraje, moderní hudební postupy z dílny M. Kavuliča a nad celým albem se vznáší intimní křehkost Kristíny. „Především během Eurovize jsem cítila obrovskou podporu u lidí, která byla pro mě velmi důležitá a právě na Facebooku se odehrávala největší část naší komunikace. Myslím, že každému padne vhod, když po těžkém dni přijde domů, zapne si notebook a na internetu si přečte, že mu někdo věří a drží pěstě. Nápad K. Peteraje jsem přivítala všemi deseti, protože na přízeň, které se mi dostalo, se nedá zapomenout ani s odstupem času a právě proto bych chtěla pozvat všechny na facebookový křest alba V sieti ťa mám. Novým albem a křtem na Facebooku posílám všem jedno velké děkuji, “ poděkovala za podporu a přízeň Kristína.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS