Registrace

P!NK - The Truth About Love

P!NK - The Truth About Love

Již šesté studiové album P!NK "The Truth About Love" vyjde 17. září 2012. První singl "Blow Me (One Last Kiss)" je již k dispozici i v digitální podobě.

Světová superstar P!nk oznámila vydání dlouho očekávaného šestého studiového alba „The Truth About Love", které vyjde 17. září 2012. Zatímco do této doby zpěvačka připravovala všechna svá alba spolu se svými dlouholetými spolupracovníky Maxem Martinem a Shellbackem, popř. s Billym Mannem a Butchem Walkerem, tentokráte do tohoto úspěšného týmu poprvé přizvala i producenta Grega Kurstina (Lilly Allen, Red Hot Chilli Peppers, Foster The People). V neposlední řadě se na albu podílel i skladatel a producent Dan Wilson, který stojí za úspěchem hitu „Someone Like You" zpěvačky Adele. Nové album P!nk je dle jejích slov jedinečným náhledem na různé odstíny lásky – temné i veselé, šťastné, ale i bolestné.

P!NK - The Truth About Love

První singl „Blow Me (One Last Kiss)" se okamžitě po rozeslání do rádií rozezněl po celém světě a od 9. července 2012 je již k dispozici také u všech digitálních poskytovatelů. Singl, který má opět velmi nakažlivou melodii a je plný provokativních veršů, napsala P!nk spolu s producentem Gregem Kurstinem, a to poté, co se v poslední době stáhla do ústraní, aby si tak vzala čas na založení rodiny. Nyní je ovšem zpět, a to ve své nejlepší formě!

P!nk vydala od svého debutu v roce 2000 šest alb (Can't Take Me Home, M!ssundaztood, Try This, I'm Not Dead, Funhouse, Greatest Hits So Far!!!), celosvětově prodala více než 30 miliónů desek, 65 miliónů singlů (z čehož téměř 20 miliónů je digitálních tracků), více než 1 milión DVD a 11 jejích singlů se dostalo do Top 10 v Billboard Hot 100 Chart. Navíc, 15 zpěvaččiných singlů dosáhlo #1 minimálně v jedné nebo více zemích. P!nk je držitelem 3 Grammy Awards, 2 Billboard Music Awards, 5 MTV Video Music Awards, 2 MTV Europe Awards, 2 People's Choice Awards a mnoha a mnoha dalších. Její poslední studiové album „Funhouse" debutovalo na 2. místě Billboard Top 200 Chart a na 1. místě ve Velké Británii, Austrálii, Nizozemí, Novém Zélandu a Švýcarsku. Zatím posledním vydaným albem je výběr největších hitů „Greatest Hits So Far!!!", který debutoval v Top 10 ve více než 13 zemích a který obsahoval i dva nové megahity „F**uckin' Perfect" (#2 Billboard Hot 100 Chart) a „Raise Your Glass" (#1 Billboard Hot 100 Chart).

P!NK

P!NK - "Blow Me (One Last Kiss)":

http://www.youtube.com/watch?v=3jNlIGDRkvQ

Official Website: http://www.pinkspage.com/us/home

Facebook Page: https://www.facebook.com/pink

Twitter: http://twitter.com/#!/Pink/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS