Registrace

PET SHOP BOYS v Karlových Varech už tento týden!!!

PET SHOP BOYS v Karlových Varech už tento týden!!!
1. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Nestoři, legendy britské taneční hudby PET SHOP BOYS budou koncertovat v České Republice a to přímo v Karlových Varech. 3. července 2013 se tedy můžete těšit na opravdovou hudební legendu.

Koncert s následnou afterparty se tak stane doprovodným programem 48. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. V rámci tour PET SHOP BOYS ELECTRIC se můžete těšit na novinky z nového alba Electric, nebo na songy z loňského alba Elysium. Skupina také zahraje starší hity jako One more chance, Its a sin atd.

Zde je celý track list koncertu:
Axis
One more chance/Face like that
Opportunities
Memory of the future
Fugitive/Integral
(Sample of "The Rite of Spring")
I wouldn't normally do this kind of thing
Suburbia
I'm not scared
Invisible
The last to die/Somewhere
Leaving
Thursday
Love etc
I get excited/Rent
Miracles
It's a sin
Domino dancing
Love is a bourgeois construct
Always on my mind
West end girls
Vocal

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS