Registrace

PET SHOP BOYS v Karlových Varech

PET SHOP BOYS v Karlových Varech

Legendární britské duo Pet Shop Boys zavítá v rámci své celosvětové tour i do České republiky. Dne 3.  července 2013 vystoupí v Karlových Varech v KV Areně. Koncert s následnou afterparty se tak stane doprovodným programem 48. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

V rámci tour PET SHOP BOYS ELECTRIC se můžete těšit na novinky z alba Electric, které se objeví na pultech prodejen 15.července. Deska Electric je  dvanáctým studiovým albem skupiny. Produkoval ho britský hitmaker Stuart Price, jenž dříve spolupracoval například s Madonnou nebo The Killers.

Zajímavostí také je, že nová deska vyjde u jiné společnosti než je Parlophone. Vyjde totiž na nezávislé značce Kobalt a bude to poprvé za osmadvacet let, co album Pet Shop Boys nevydá právě Parlophone. Kobalt Music Group za svých deset let existence v hudebním průmyslu začíná opatrně pronikat do povědomí. Například  u Kobaltu také  vyšlo nové album Nicka Cavea a Bad Seeds.

Neil a Chris již představili pilotní singl z alba s názvem " AXIS " a  znám je také celý tracklist:

 Axis, Bolshy, Love Is A Bourgeois Construct, Fluorescent, Inside A Dream, The Last To Die, Shouting In The Evening, Thursday, Vocal.

Podívejte se na video pilotního singlu k albu ELECTRIC - AXISVstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal ve třech cenových kategoriích od 690 Kč.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS