Registrace

Paulie Garand & Kenny Rough představují nový singl - KOTVÍM

Paulie Garand & Kenny Rough představují nový singl -  KOTVÍM

Paulie Garand a Kenny Rough slibují vydání svého nového alba předběžně na únor příštího roku. První ochutnávku v podobě singlu "Kotvim" však představují již nyní. Podle slov autorů je skladba ódou na domov, tedy místo, kde nacházíme zasloužený klid a pohodu. Kenny Rough sice coby beatmaker odvedl skvělou práci, zůstává však otázkou, zda se agresivní podklad hodí k songu, který by měl navodit výše zmíněnou atmosféru.

Skladba se však v rámci českého rapu stále řadí k tomu lepšímu, co scéna nabízí. Na doprovodný vizuál se příjemně kouká, obsahuje mnoho povedených záběrů. Že by nějak vybočoval z řady, se ovšem říci nedá. A to Paulie sliboval, že "Kotvim" je nejlepší klip, co kdy natočil. Suma sumárum: Paulie Garand a Kenny Rough dali dohromady příjemný energický letní song, jehož smysl se však nepodařilo přenést na každého.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS