Registrace

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme III.díl

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme III.díl
30. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební recenze

Dnes Vám opět přinášíme pohled do tváří umělcům vašeho mládí. Možná si připomenete první schůzky, první diskotéky, první lásky..Zkrátka společně zavzpomínáme na časy (ne)dávno minulé.Vítejte u třetího dílu našeho seriálu.

5. Belinda Carlisle
Belinda Carlisle je úspěšnou sólovou zpěvačkou z 80. let a zakládající členkou a zpěvačkou dámské hudební skupiny The Go-Go's. Na počátku pěvecké kariéry krátce působila na postu bubeníka v punkové hudební skupině The Germs, ale pro nemoc s nimi nikdy nehrála živě. Brzy po odchodu z kapely založila se svou kamarádkou Jane Wiedlin vlastní kapelu The Go-Go's, která se původně jmenovala „The Misfits". V květnu 1985 Belinda kapelu rozpustila a vydala se na sólovou dráhu.

V roce 1986 vydala své první sólové album Belinda. Rok poté nazpívala jeden ze svých nejúspěšnějších hitů Heaven Is a Place on Earth, kterou pro ni složili Rick Nowels a Ellen Shipley. Všechny její písně z toho roku byly vydány na jejím druhém albu Heaven on Earth. Následovalo ještě dalších pět alb, po nichž vydala v roce 1999 své „Best of" A Place on Earth - The Greatest Hits.

V poslední době často vystupuje v televizi, kde bývá často hostem hudebních pořadů nebo se účastní reality show.

Belinda na začátku kariéryBelinda na začátku kariéry
Belinda současnostBelinda současnost

<6. Richard Paul Astley - Rick Astley
Je britský zpěvák, textař a hudebník. V současnosti je ženatý s producentkou Lene Bausagerovou a má s ní jedno dítě - dcerku. V r. 1985 začal v soulové hudební skupině s názvem "FBI", až do doby co si ho všiml hudební producent Pete Waterman. Dal se tedy dohromady s dance-popovým triem Stock, Aitken & Waterman a později se začaly hrnout hity jako "Never Gonna Give You Up", "Together Forever".

Astley dohromady prodal víc jak 40 miliónů výtisků celosvětově a největší hit "Never Gonna Give You Up", obsadil většinu příček #1 ve světě, včetně Británie, USA a v dalších zemích. Astley byl jmenován jako " nejlepší umělec vůbec " na MTV Europe Music Awards 2008.

Rick na počátku kariéryRick na počátku kariéry
Rick současnostRick současnost

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS