Registrace

Orion vydal novou sólovou desku Noční vidění

Orion vydal novou sólovou desku Noční vidění

Veterán české hiphopové scény Orion vydává po 9 letech novou sólovou desku Noční vidění. Album rappera skupiny PSH vyšlo 1. dubna na značce Bigg Boss a na release party v pražském Groove baru se  dostalo do rukou prvním fanouškům.

Čtrnáct skladeb vznikalo přes rok, na výsledném tracklistu se podílelo dvanáct producentů, mezi nimiž jsou jak známá jména jako Mike Trafik, DJ Wich, DJ Enemy, tak čerstvá krev jako Cuffia, Ondryk, Frank Flames nebo Donie Darko.

Celé album si skladbu po skladbě můžete poslechnout zde
http://youtu.be/zGdmoy_jIHc

Jak Orion prohlásil v několika rozhovorech, k vydání nové desky po tolika letech od poslední sólovky Teritorium 2 přispěl i loňský úraz. „Byl jsem měsíc v nemocnici a měl jsem čas nad tím popřemýšlet. Sepsal jsem si spoustu témat, byl na to klid a nelítal jsem po venku," řekl rapper serveru Bbarak.cz.

Deska vznikla ve režii dvorního producenta PSH Mike Trafika v jeho studiu Star Works. V současnosti jsou z ní už venku dva videoklipy Zkus chodit v mejch botách a Vesmírnej odpad. Třetí Orionovo album překvapí releativně ponurou atmosférou.

„Veselejch pecek jsem prostě natočil už hodně a teď jsem měl náladu na tohle. Není to ale tak, že bych měl nějaký deprese, jen se mi teď líbí dělat věci v temnější náladě. Už to dělám dlouho a nemůžu točit věci jako lidi, kterejm je dvaadvacet," vysvětluje Orion v novém čísle tabletového časopisu Headliner.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS