Registrace

Olomoucké fasády zažily další videomappigovou nálož

Olomoucké fasády zažily další videomappigovou nálož
29. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Zářící budovy, padající fasádu i automobilové závody mezi okny historického paláce – to všechno mohli včera vidět v Olomouci návštěvníci Festivalu světla a videomappingu VZÁŘÍ.

Nabitý program pokračuje i dnes. Program začíná v 18 hodin na olomouckém Horním náměstí koncertem Hope Astronaut. V 19.50 hod se na fasádu radnice promítne videomappingová projekce holandského týmu v Hlavní soutěži, která bude navíc speciálně opatřena komentářem pro nevidomé. Festivalový večer pak bude pokračovat stereoskopickým 3D koncertem skupiny Nylon Jail a v závěru večer se dozvíme, která z projekcí se divákům nejvíce líbila a který ze soutěžních týmů si letos odnese hlavní cenu.

VZÁŘÍ 2012

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se koná v Olomouci od 25. do 29. září 2012. V soutěžní části programu budou diváci moci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce, připravené jsou i koncerty, workshopy a zajímavé výstavy. Na internetových stránkách www.vzari.cz naleznete podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí. Přidejte se k fanouškům festivalu na Facebooku www.facebook.com/septembeam.

Video z festivalu VZÁŘÍ 2012

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS