Registrace

Nové album Barbry Streisand "Relase Me"

Nové album Barbry Streisand "Relase Me"

Soukromý hudební archiv Barbry Streisand obsahuje nahrávky, které natočila za posledních pět dekád. Nyní se zpěvačka podělí o 11 dříve nevydaných skladeb, které zahrnují nahrávky z rozmezí let 1963 až do současnosti. Kolekce, která dostala název "Release Me", vyjde na CD a LP 8. října 2012.

Za svou jedinečnou kariéru stihla Barbra Streisand vydat více než 60 alb, během jejichž vzniku zabralo vlastní natáčení více nahrávacích hodin, jejichž výsledek se nakonec na jednotlivých albech nikdy neobjevil. Všechny tyto nahrávky si zpěvačka samozřejmě schovávala ve svém vlastním soukromém archivu. Během loňského roku Barbra pečlivě prošla celý archiv, aby z něj vybrala to nejlepší na aktuální album "Release Me".

Barbra Streisand - Release meBarbra Streisand - Release me

Za všechny jmenujme skladbu "Didn't We" autora Jimmyho Webba, která byla natočena v roce 1970 původně pro nikdy nevydaný projekt "The Singer". Standarda "Willow Weep For Me" je dříve nevydaný track natočený v roce 1967 pro album "Simply Streisand", aranžovaný Rayem Ellisem, známým spoluprací s legendárním Billiem Holidayem. Výjimečná verze "I Think It's Going Rain Today" autora Randyho Newmana, který zpěvaččiny vokály sám doprovodil na piano, byla určena pro album "Stoney End Sessions" z roku 1971. Nelze nezmínit ani dříve nevydanou studiovou verzi písně "With One More Look At You" z legendárního soundtracku "A Star Is Born".

K albu Barbra Streisand poznamenává: "Největší radost mám z toho, že i po těch letech cítím k těm písním stále velkou náklonnost. Vrací mě zpátky do té doby... a zjišťuji, že stále fungují. Když je poslouchám dnes, vlastně si myslím, že "ta holka" měla něco do sebe."

Tracklisting "Release Me":

 1. Being Good Isn't Good Enough (from Hallelujah, Baby!)
 2. Didn't We
 3. Willow Weep For Me
 4. Try To Win A Friend
 5. I Think It's Going To Rain Today
 6. With One More Look At You (from A Star Is Born)
 7. Lost In Wonderland
 8. How Are Things In Glocca Morra? / Heather On The Hill (from Finian's Rainbow / Brigadoon)
 9. Mother And Child
 10. If It's Meant To Be
 11. Home (from The Wiz)
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS