Registrace

Noise Unity - At The River

Noise Unity - At The River
29. září 2012 | Autor: Mirka Hudební alba Hudební novinky

Pražské dvoučlenné elektronické seskupení Noise Unity (Ondřej Macháň, Ivan Kopecký) vydává své debutové album s názvem „At The River".

Po dvouletých přípravách, které probíhaly v blízkosti obou břehů Vltavy, vychází CD, které nabízí hudbu na pomezí elektro, pop a house s živým zpěvem, a reflektuje novodobé trendy v produkování taneční hudby.

Album „At The River"

Album vzniklo v produkci Noise Unity, o master se postaralo studio Biotech. Mediálním partnerem je Radio 1. Album „At The River" vychází v distribuci vydavatelství Championship music.

Album - Noise UnityAlbum - Noise Unity

Tracklisting:

1 - slaves of nothing
2 - touch my hand
3 - the eagles fly alone
4 - at the river
5 - decision
6 - the only one
7 - computers have no heart
8 - tv star
9 - nunchaku
10 - black cars
11 - I go to sleep

Odkazy:

http://www.noiseunity.cz/
http://www.facebook.com/pages/Noise-Unity/254800804581396

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS