Registrace

N.O.H.A. má nový klip na hit Di Nero

N.O.H.A. má nový klip na hit Di Nero
22. února 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina N.O.H.A. aneb Noise Of Human Art vypustila zbrusu nový klip na skladbu Di Nero, jeden z největších jejích hitů poslední doby, který se objevil na albu Circus Underground z loňského roku. Klip režiséra Jakuba Vlachynského se natáčel v Praze a je exkluzivně k vidění na www.redbull.cz

Skupina kapelníka Philipa Nohy a MC Chevaliera Hadleyho je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů. Smršť nakažlivé pozitivní energie se také z monitorů valí díky novému klipu Di Nero, v němž hlavní roli hraje nová zpěvačka kapely Američanka Kaia Brown.

N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí.

Parta kolem Philipa Nohy dosud vydala šest alb. Mezinárodní hudební projekt se od vydání první desky objevil na pódiích mnoha sětových klubů a festivalů.

http://www.redbull.com/cz/cs/music/stories/1331633488244/exkluzivn%C3%AD-premi%C3%A9ra-nov%C3%A9ho-klipu-kapely-n.o.h.a.

V klipu Di Nero hrají:

Big papa : Philip Noha
The Heavy: Chevy
Querida : Hanka Říhová
La Morenita : Kaia Brown
Drummer : Thom Herian
Bass player : Jatrabass


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS