Registrace

No Name mají nový videoklip Sľuby

No Name mají nový videoklip Sľuby
7. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina NO NAME minulý týden natočila videoklip ke skladbě "Sľuby". Je to v pořadí již čtvrtý singl z jejich aktuálního úspěšného alba s názvem "Nový album". Režie se tentokrát chopili Patrik Pašš a Peter Budinský. "Tentokrát jsme použili technologii snímání hraných fragmentů red kamerou, které jsme v následující etapě postprodukčně zakomponovali do živých sureálných obrazů" popisuje režisérská dvojice.

Hlavní roli v klipu si zahrál bubeník Ivan Timko. "Ivan nic nenamítal a zhostil se své role okamžitě" vysvětluje zpěvák Igor Timko. "Na koncertech je Ivan za bicími úplně vzadu, tak ať si ho diváci konečně pořádně užijí z první ruky" dodává Timko.

Skladba Sľuby v těchto dnech úspěšně rotuje ve slovenském a českém éteru. V této písni se No Name rozhodli zhudebnit poklad slovenského jazyka a tím je slovíčko ľúbiť!!!


Igor Timko, frontman skupiny No Name k této skladbě poznamenal: "Pátral jsem po jiném jazyce, kde by se tento specifický stupeň lásky objevil. Ostatní jazyky mají ekvivalent mám tě rád a miluji tě, ale ľúbiť se dá pouze ve slovenštině!!! "

Videoklip Sľuby můžete od dnešního dne vidět v exclusivní premiéře zde:
http://www.mixer.cz/1/63246--sluby

Od 8.6. pak i na :
www.youtube.com/user/NoNameVEVO/videos

Televizní premiéru bude mít videoklip Sľuby v pondělí 10.6. na TV Óčko.Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS