Registrace

NIGHTWORK jsou před koncertem ve skvělé formě

NIGHTWORK jsou před koncertem ve skvělé formě

Populární čeká kapela NIGHTWORK dokázala, že je před svým rozlučkovým koncertem v O2 Areně ve skvělé formě. Kluci si zahráli v pořadu CITY LIVE radia City a ve svém hodinovém vystoupení prozradili spoustu pikantností o svém působení a zahráli největší hity i songy z nové desky Čauky Mňauky. Zajímavá byla také předělávka hitu It's My Life od Dr. Albana. 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS