Registrace

Night Air - 18.1.2013 v Meetfactory

Night Air - 18.1.2013 v Meetfactory
14. ledna 2013 | Autor: Heas Akce v klubech

Mezinárodní hudební workshop Red Bull Music Academy a pražský klub MeetFactory pořádají příští pátek 18. ledna zajímavé setkání profesionálů z elektronické hudební scény Night Air 01. V průběhu večera a noci se v hlavním sále Meetfactory vystřídá několik jmen světové i lokální elektronické scény.

Night Air je nevšední setkání ve znamení kvalitní elektroniky ve spolupráci s prestižní hudební platformou Red Bull Music Academy. Premiérový večírek NIGHT AIR / 01 se uskuteční v pátek 18.1.2013 v pražském klubu Meetfactory. V průběhu večera a noci se v hlavním sále Meetfactory vystřídá několik jmen světové i lokální elektronické scény.

NIGHT AIR – 18.1.2013NIGHT AIR – 18.1.2013

CLUBROOT (UK)

Headlinerem večera bude britský DJ a extrémně talentovaný producent Daniel Richmond alias CLUBROOT pohybující se na vlnách ambientně laděné elektroniky. V pražské premiéře představí svůj krystalicky čístý a emotivní set, který nezabředává do obvyklého schématu dubstepové produkce posledních let.

Dále vystoupí Josef Sedloň, Eva Porating, Mooris, Diome, DJ Face, Fremeni nebo La Bella Vida DJ'S

Program začíná již v 17:30 přednáškovým blokem, během kterého proběhne mimo jiné dlouho očekávaná masterclass s Tonym Andrewsem – zakladatelem legendární společnosti Funktion One, která se více než dvacet let zabývá výrobou a vývojem těch nejlepších ozvučovacích systémů na světě. V rámci odpoledního programu bude také možnost seznámit se s nadcházejícím ročníkem Red Bull Music Academy, který se odehraje v New Yorku od 28. dubna do 31. května tohoto roku.

rbmaradio.comrbmaradio.com

Pro kompletní informace a jednotlivé profily vystupujících navštivte facebookové stránky a stránky události NIGHT AIR:

FB page: http://goo.gl/2R0wq 

FB event page: http://www.facebook.com/pages/NIGHTAIR/459180040807345?ref=hl

RA event page: http://www.residentadvisor.net/event.aspx?437891

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS