Registrace

Natruc Talent jde do finále

Natruc Talent jde do finále
23. května 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

V sobotu 25. srpna 2012, proběhne na kolínském Kmochově ostrově již 15. ročník festivalu Natruc. Představí se mimo jiné David Koller, Mandrage, Wohnout, Krucipüsk, Sunshine, Blue Effect, Pipes and Pints, Konflikt (SVK), Hentai Corporation, Medvěd 009, Doctor PP, Luno, Bounce Bounce a další.

I v letošním roce se pořadatelé festivalu Natruc rozhodli dát prostor talentovaným kapelám z Čech a Slovenska v soutěži Natruc Talent. Symbolicky mezi potvrzenými interprety letošního Natrucu nechybí ani vítěz prvního ročníku soutěže Natruc Talent, skupina A Banquet, která je odborníky považována za nejžhavějšího kandidáta na novou hvězdu českého hudebního nebe.

Z více než stovky kapel přihlášených do soutěže Natruc Talent, vybrali pořadatelé finálovou desítku ve složení Cookies, Funktomass , DC Headline, Ginger, Holden Caulfield, Kočky neberem, The Elements (SVK), The Rest, Velmi krátké vlny, Žádnej Stres. O tom, které dvě kapely vystoupí 25.8. na festivalu Natruc, rozhodnou fanoušci v internetovém hlasování na festivalovém webu. Hlasování končí 31.5.2012, do této doby si rovněž můžete zakoupit vstupenky na festival v předprodejní síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 250, – Kč

Více informací získáte na www.natruc.eu

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS