Registrace

Natruc Majáles v Kolíně navštíví nejkontroverznější český rapper

Natruc Majáles v Kolíně navštíví nejkontroverznější český rapper
5. dubna 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Majálesové oslavy v Kolíně se již podruhé uskuteční pod hlavičkou festivalu Natruc. Po loňském úspěšném ročníku nabídne v sobotu 3. května akce s názvem Natruc Majáles kapelu Imodium, rappera zvaného Ektor či zpěvák Voxel.

„Vstupenky jsou již v předprodeji sítě Ticketstream za symbolických 100 korun, na místě budou vstupenky ke koupi za cenu o 50 korun vyšší," uvedl za pořadatelský tým Natruc Majálesu Martin Řehoř a dodal: „Výtěžek z akce poputuje na konto Hiporehabilitace týraných dětí při Dětském domově v Býchorech."


Za cenu vstupenky se mohou návštěvníci těšit na vystoupení pražského rappera jménem Marko Elefteriadis, známého pod přezdívkou Ektor, která bývá považována za synonymum pro nastupující generaci českého hip hopu. Kladného přijetí i kritikou se dočkala aktuální deska nejkontroverznějšího rappera s názvem Tetris, na níž spolupracoval se zkušeným producentem DJ Wichem.

Dojde i na koncert broumovské rockové skupiny Imodium, která publikum jistě neochudí ani o svůj aktuální hit Valerie, a na vystoupení písničkáře Voxela, který se stal loňským objevem roku hudebních cen Óčko.

Kromě tří ohlášených interpretů se na Kmochově ostrově v Kolíně ukáže na pódiu i šest talentů. Kdo mezi nimi nakonec nebude chybět, může rozhodnout do 12. dubna úplně každý v internetovém hlasování na oficiálním webu festivalu natruc.eu.

Na výběr je ze dvou desítek jmen, která nominovala z více než stovky přihlášených porota složená ze zkušených muzikantů z kapel Mandrage, Rybičky 48, Zakázaný ovoce či účinkujících Imodium," dodal Řehoř.

Hodnotit mladé talenty bude možné také právě na Natruc Majálesu. Dvě nejlépe hodnocené skupiny pak dostanou příležitost zahrát si 2. srpna na kultovním festivalu Natruc, pod jehož značkou je pořádán i majáles v Kolíně.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS