Registrace

Natalie Imbruglia oslavila čtyřicetiny

Natalie Imbruglia oslavila čtyřicetiny
23. února 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Australská zpěvačka, herečka a modelka Natalie Imbruglia oslavila čtyřicetiny.V showbyznysu pohybuje už od teenagerských let. Doma ji proslavil populární televizní seriál Sousedé, v němž ztvárnila postavu Beth Brennanové. Po třech letech seriál opustila a později se vydala na úspěšnou kariéru zpěvačky. Dosud natočila čtyři studiová alba, zahrála si i v několika filmech.


Již za své debutové album Left Of The Middle s hitem Torn z roku 1997 si Imbruglia vysloužila cenu MTV pro nováčka roku či tři nominace na Grammy. Následovaly White Lilies Island (2001), Counting Down the Days (2005) a dosud poslední Come to Life z roku 2009. Poté se pohledná tmavovláska se zelenomodrýma očima věnovala převážně hraní, letos plánuje vydat nové album.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS