Registrace

NAKED RECORDS se bude prezentovat na Sonne Edition

NAKED RECORDS se bude prezentovat na Sonne Edition
27. srpna 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Slovácký mejdan Sonne Edition 8 hlásí potvrzený termín dalšího vydání. Tento díl se uskuteční v úterý 27.října 2009, den před státním svátkem, opět v KD Topolná na uherskohradišťsku.

Jak už bývá na „Sluníčku“ zvykem, rozduní se v prostorách kulturního stánku dvě taneční stage a právě dnes si jednu z nich mírně představíme. Pojďme se tedy seznámit s umělci, kteří vydávají svoje lahodné tracky pod českým labelem Naked records.

Na této stagei se objeví hned 3 významní hosté ze zahraničí. Prvním z nich je slovenský Jozef Mihalik, který nyní žije v Londýně. Tento výborný producent se představil po boku Tiesta, Sashy, Armin Van Buurena a dalších. Anglická společnost DMC ho ohodnotila jako talent s potenciálem bodovat v budoucnu v top žebříčcích. Jozef Mihálik má v Londýně množství rezidentních nocí v klubech jako např. Whitehouse Club, Dex & Prince Club v Brixtonu, Motion Club v Embankmentu, kde hrává tech-house, minimal až techno. Jozefovou další aktivitou je rádio show. Své sety pravidelně hrává pro Ministry of Sound radio a také pro radia GalaxyFm a WorldDanceRadio.

Z hlavního města Polska, Varšavy, k nám přicestují hned dva djové – bratři Yoonior a Boar (Wild Child Bros). Tohle populární duo (vystupují i jako jednotlivci) znají návštěvníci skoro všech významných klubů po celém Polsku. Mimo skládání skvělých tracků si také založili velice prestižní agenturu Sounddelivery, která se snaží pořádat nejrůznější taneční akce, seskupovat kvalitní dje a producenty z celého Polska a pomáhají také začínajícím dj-ům.

Z českého support teamu se můžete těšit na legendu moravské scény, ex propagátora taneční scény skrz vlny rádia Jih, věrného redaktora serveru rave.cz, DJe a skvělého producenta Petera Pea.

Ze znojemského kraje přijede své umění ukázat v live actu – Dj Mindhole jehož tracky ať už v digitální, nebo vinylové podobě již několik let brázdí přední příčky hudebních download serverů.

A v neposlední řadě vše hudebně dovrší sám majitel Naked Records labelu Dj Luis.

Kde zjistíte veškeré informace k párty?

Stačí sledovat naše agenturní informační webové stránky www.strobe.cz …či přímo web tohoto párty-seriálu: www.sonne.freeparties.net

Vstupné

100 czk (do 22.hodin) / 150czk

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS