Registrace

MusicJet opět podpoří československý punk-rock

MusicJet opět podpoří československý punk-rock
12. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Největší česko-slovenská on-line galerie hudby MusicJet, v jejíž databázi najdete více než 2 miliony skladeb, se opět rozhodla podpořit česko-slovenskou punk-rockovou scénu. V září tohoto roku na MusicJetu vyšla první česká punková digitální kompilaci s názvem Kidsandheroes.com Czech Punk vol. 1.

Jelikož toto album bylo na MusicJetu jedním z nejposlouchanějších, připravil MusicJet ve spolupráci s magazínem Kidsandheroes.com další pokračování. Kompilace Kidsandheroes.com Punk vol. 2 vychází také k příležitosti tradičního vánočního večírku KIDSANDHEROES.COM PUNKROCK X-MAS!, který se uskuteční 15. 12. v Praze v klubu Matrix a 22. 12. v olomouckém S-Cube.

Na kompilaci najdete výběr skladeb od špiček české punk-rockové scény. Konkrétně jsou to kapely jako: Konflikt, N.V.Ú., The Fialky, SPS, E!E, Nežfaleš, Totální nasazení, Houba, Volant, A bude hůř, Punk Floid, Staré Pušky, Vision Days, Zatrest, The Unholy Preachers, Vysoké Napětí a Inseminační stanice. Celé album si můžete poslechnout ZDE.

Pokud stále nemáte svůj MusicJet účet, zaregistrujte se. Získáte tam neomezený přístup k více než 2 milionům skladeb, zcela zdarma pro přehrávání ve Vašem PC. Více informací najdete na www.musicjet.cz.
MusicJet pro Vás navíc na svém Facebooku připravil soutěž o hromadu punkových dárků. V soutěži můžete vyhrát vstupenky na pražský koncert KIDSANDHEROES.COM PUNKROCK X-MAS!, vstupenky na koncerty kapely Staré Pušky a oblíbená punková trička, CDčka, nášivky a spoustu dalších cen.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS