Registrace

Miley Cyrusová prý chystá koncert, kde budou všichni nazí

Miley Cyrusová prý chystá koncert, kde budou všichni nazí
20. října 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

V době, kdy se i dívky v časopisu Playboy více oblékají, se americká zpěvačka Miley Cyrusová rozhodla uspořádat koncert, na kterém budou všichni nazí. Oznámil to ve středu švýcarský web Le Matin s odvoláním na frontmana její doprovodné kapely.

Připravuje se vystoupení, na kterém bude dvaadvacetiletá Cyrusová, hudebníci i publikum zcela bez oblečení, tvrdí Wayne Coyne z americké alternativní rokové skupiny The Flaming Lips. Přítomní budou podle něj postříkáni bílou tekutinou podobnou mléku. Termín a místo neobvyklého koncertu ale neuvedl.

Americká herečka, zpěvačka a textařka Cyrusová začala být známá hlavně díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Její sólová hudební kariéra započala vydáním alba Meet Miley Cyrus v roce 2007. Druhé album Breakout vydala v roce 2008. Obě alba debutovala na prvním místě na Billboard 200. I její nové písně se často stávají hity, navíc na sebe poutá pozornost erotickými klipy, svůdným tancem a sporým oblečením.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS