Registrace

Minority Sound – The Explorer

Minority Sound – The Explorer

MINORITY SOUND patří mezi jedny z mála českých zástupců poctivého elektro-metalu. Veteráni z kultovních formací jako APOCRYPHAL DEATH nebo RETURN TO INNOCENCE dali v roce 2007 do kupy projekt na pomezí kosti drtícího kytarového soundu a tvrdé a mrazivé elektroniky.

Odlidštěný, kosmický zvuk MINORITY SOUND však i tak poskytuje dostatek prostoru pro hitové vyhrávky a melodie, které spolu s autorskou precizností zaručily kapele pozornost nejen domácího publika. V roce 2010 jí pod křídly MetalGate Records vyšlo debutové album "Analysis", aby se o dva roky později vrátila s jeho nástupcem - po všech stránkách k dokonalosti dotaženým "The Explorer"!

Minority Sound - The Explorer

Na albu "The Explorer" vás v podání MINORITY SOUND čeká ničivý electro-metal s industriálními prvky, a to na úrovni světové produkce. Pověstná preciznost kapely dala ve studiu Šopa Standy Valáška vzniknout skvěle zpracované nahrávce, která následně byla smíchána až v Kanadě producentem Romem di Prisco, odborníkem na slovo vzatým, stojícím mimo jiné za soundtracky k počítačovým hrám jako Unreal Tournament 3, Prey nebo prvním čtyřem dílům Need for Speed. "The Explorer" bude stát velmi přívětivých 150 Kč a můžete si jej moci pořídit už na launch party 21. září 2012 v klubu Exit-Us, kde jej MINORITY SOUND pokřtí po boku polských tech-deathových magorů BANISHER i táborských F.O.B.

Minority Sound - The ExplorerMinority Sound - The Explorer

Album "The Explorer" vychází ve formátu CD-digipack u MetalGate Records a budete jej moci zakoupit v MetalGate e-shopu, ale i v kamenných prodejnách, jejichž seznam naleznete na oficiálních stránkách MetalGate.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS