Registrace

MATAHARI vydávají nový klip Faleš, pak přijdou dva singly!

MATAHARI vydávají nový klip Faleš, pak přijdou dva singly!
13. září 2012 | Autor: Tom4sino Hudební novinky

Po té, co kapela MATAHARI napsala pro český olympijský čtyřkajak z OH v Londýně skladbu s názvem „Vodní dravci", ve které předpovídala posádce medajli a tak se také stalo, přichází s novým klipem ke skladbě „Faleš" z jejich druhé desky „Šapitó iluzí".

„Je zajímavé, že zrovna skladba o falešném přátelství se stala jednou z nejúspěšnějších písní druhého cd", říká zpěvačka Žántí. „Faleš" byla pilotním singlem ke zmíněné desce, který s nimi v roce 2010 točil vyhledávaný producent Milan Cimfe ve studiu Sono. Klip natáčel a režíroval v prostředí studia K22 Allan Šubert z Puppy Records, s kterým již měli zkušenost. „Asistoval a radil nám i kouzelník, ale scény jsme pak nějak zavrhli, musela jsem se sama sobě při nich smát...", dodává s úsměvem Žántí.

MatahariMatahari

Klipem „Faleš" ale práce pro kapelu v tomto roce nekončí. „Chystáme se vydat během podzimu dva singly a zvažujeme ještě jeden klip. Takže budeme zase natáčet, máme vlastní koncerty, také zahostujeme na turné italské kapely Belladonna, která byla 2x nominovaná na cenu Grammy. Klip „Faleš" je jen startem pro naše podzimní počiny."

Hatahari - Faleš videoklip

http://www.youtube.com/watch?v=O9JVMrt41jo

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS