Registrace

Markus Schulz Scream Album Tour

Markus Schulz Scream Album Tour
30. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

V sobotu, 17. listopadu, navštíví Prahu DJská superstar Markus Schulz, a to v rámci světového turné k jeho novému autorskému albu Scream, které vydal letos na konci srpna. Společně se stájovým kolegou, DJem a producentem z Kolumbie, který si říká KhomHa, vás vezme na magickou hudební cestu, kdy tentokrát odehraje prodloužený několikahodinový set.

Za posledních 10 let se Markusovi Schulzovi podařilo spojit individuální hudební identity progressive house & trance music do vlastního, neopakovatelného hybridního zvuku. Vizuál akce přesně zachycuje a vyjadřuje, o čem je Markusova hudba: vysoce-energický Trance, který je podmanivý a dobrodružný. Markus Schulz Scream Album Tour slibuje opět nezapomenutelnou a zcela unikátní hudební událost, kterou by si nikdo neměl nechat ujít, a která nám ještě dlouho bude znít v našich uších a srdcích.

Markus Schulz Scream Album Tour se odehraje v prostorách PVA Expo v pražských Letňanech, které pro tuto akci pojme až 10.000 návštěvníků. Všichni majitelé vstupenek na Transmission mají na tuto akci vstup zdarma. Tzn. všichni kdo si dosud vstupenky zakoupili, včetně těch, kteří si v síti Sazka Ticket zakoupí vstupenky na Transmission 19.1.2013 v O2 areně. Omezené množství vstupenek na tuto akci je v prodeji v síti www.ticketpro.cz, za 590 Kč (základní) a 1250 Kč (VIP se speciálním vchodem, VIP toaletami, přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na stage). Doporučujeme proto všem neotálet s nákupem vstupenek včas, abyste měli zaručený vstup na tuto unikátní akci, která pravděpodobně dosáhne své maximální kapacity. Pokud se tak nestane, budou v prodeji vstupenky i na místě za 690 Kč (základní) a 1350 Kč (VIP)

Markus Schulz Scream Album Tour

  • Markus Schulz (speciální prodloužený set) & Khomha - 17.11.12
  • PVA Expo Praha Letňany
  • Otevření areálu: 21:30 hr.
  • Začátek: 22:00 hr.
  • Konec: 06:00 hr.

Vstupenky:

  • www.ticketpro.cz – Vstupenky Markus Schulz Scream Album Tour
  • www.sazkaticket.cz - Vstupenky Transmission
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS