Registrace

MANIC STREET PREACHERS

MANIC STREET PREACHERS

Nové album ‘Postcards From A Young Man’ vychází 20. září. Prvním singlem - z připravovaného desátého studiového alba ‘Postcards From A Young Man’MANIC STREET PREACHERS - je skladba ‘(IT’S NOT WAR) – JUST THE END OF LOVE’.

Kapela již také zveřejnila tracklisting nové nahrávky, na které se podíleli: Ian McCulloch – hostující vokalista ve skladbě ‘Some Kind of Nothingness, John Cale – piano ve skladbě ‘Auto-Intoxication’, Duff McKagen – basa ve skladbě ‘A Billion Balconies Facing The Sun’. Basista Manic Street Preachers Nicky Wire zpívá hlavní vokál ve skladbě ‘The Future Has Been Here 4 Ever’, zatímco bubeník Sean Moore zde hraje na trubku. ‘Postcards From A Young Man’ navazuje na album ‘Journal for Plague Lovers’ z roku 2009, ale hudebně se nese spíše ve stylu alb ‘Send Away The Tigers’ nebo ‘Everything Must Go’, a to včetně spousty smyčců a vzletných gospelových sborů. Album se natáčelo v Cardiffu v produkci Dava Eringy a na konečný mix dohlížel Chris Lord Alge v USA.

Tracklisting:

(It’s Not War) – Just The End of Love * Postcards From A Young Man Some Kind of Nothingness (feat. Ian McCulloch) * The Descent – (Pages 1 & 2) Hazleton Avenue * Auto-Intoxication Golden Platitudes * I Think I’ve Found It A Billion Balconies Facing The Sun * All We Make Is Entertainment The Future Has Been Here 4 Ever * Don’t Be Evil

Manic Street Preachers vystoupí v srpnu na hudebním festivalu v Trutnově
19. – 22.8. www.festivaltrutnov.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS