Registrace

„Máma se vrací“ – nový hit MIG 21

„Máma se vrací“ – nový hit MIG 21

„Máma se vrací“ – to je název nejen nového hitu MIG 21, ale i jejich podzimního klubového turné. Začíná se už 1.října v Děčíně. Gravidita vítána!

Nová písnička „Máma se vrací“ dala název i podzimnímu klubovému turné. To začne v pátek 1.října v děčínském klubu Škuner a končí 31.10. v San Francisku v klubu Cafe Du Nord.

Celé turné bude jakási oslava mateřství a všechny nastávající maminky jsou více než vítány! A co k tomu říká kapela? „Hurá do sedel! Naše nová píseň nám dala inspiraci. Jako mávnutím kouzelného proutku změníme tvar country hudby a naopak. A přijedeme v koních…“

A tak jak je u MIG 21 již tradicí -k nové písničce bude i nový videoklip, který se právě dokončuje!

„Migovsky dojemný“ příběh je vyprávění jednoho kluka o rodičích…v ne­tradičním hudebním i vizuálním podání, zaručí, že se bude určitě na co dívat. Režisérkou klipu je již vyzkoušená režisérka, dokumentaristka FAMu , Kamila Vondrová, podepsána také pod videoklipem „Vlajky vlají“.

Nezbývá než se přijít přesvědčit na koncert, poslechnout a dozvědět se, jak a proč se máma vrací…

Ti diváci, kteří měli štěstí již novou píseň slyšet na koncertě, zcela podlehli nejen skvělé muzice, ale i novému „kovbojskému vzhledu“ chlapecké skupiny z Prahy 5-Smíchova .

Na vystoupeních samozřejmě zazní další hity jako třeba Malotraktorem, Snadné je žít, Slepic pírka, Venkovan-kluk a další.

Skupina v čele s Jiřím Macháčkem ještě k aktuálnímu klubovému turné MIG 21 „Máma se vrací“ dodává: „Gravidita vítána, v případě potřeby zajistíme.. a koně mají vstup zdarma“!

Autoři písně „Máma se vrací“ – Tomáš Polák/ Jiří Macháček.

Více informací na www.mig21.cz .

Přiložené foto kredit – Karolína Fabiánová.

„Máma se vrací“ – podzimní klubové turné MIG 21 :

1.10. Děčín – Klub Škuner

2.10. Jablonec – Music Club Woko

6.10. Olomouc – U Klub

7.10. Ostrava – Garage Music Club

8.10. Pardubice – Žlutý pes

14.10. Brno – Fléda

15.10. Zlín – Golem Club

16.10. Krnov – Kofola Music Club

„Máma se vrací“ – podzimní klubové US tour :

20.10. New York – Czech Centre

22.10. Chicago  – Klas Restaurant

23.10. Miami – American Czech Slovak Cultural Club

26.10. Key West – Czech Restaurant

29.10. Denver – Buffalo Rose

30.10. Los Angeles – Blue Cafe Live

31.10. San Francisco – Cafe Du Nord

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS