Registrace

MAJCHEROS se představuje

MAJCHEROS se představuje
18. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Lomnici nad Popelkou určitě znáte, je to mimo jiné město jednoho významného music klubu Aion a právě v tomto městě bydlí D.Majcher a rozhodně nemá k hudbě daleko. A dnes se právě na jeho projekt podíváme trochu blíže..

" S hudbou se přátelím, ať to bude znít jakkoliv kýčovitě, po celý život. Počínaje poslechem, návštěvou koncertů, pořádáním akcí, hraním koncertů a v neposlední řadě samotnou tvorbou. V roce 1993 jsme se spolužáky založili kapelu ITUM LEGIS, jednalo se o raprock s prvky hard coru až metalu, můj projev jakožto frontmana byl rap, řev a zpěv a tato forma projevu mě v podstatě zůstala dodnes. " říká Dan a také pokračuje:

" Odehrály se skvělé akce jak ve výše zmíněném Aionu, tak např. v Turnově za velké podpory fans cca 300 lidí koncert. V roce 2001 jsem založil kapelu LENTO MAROTA, bylo to v pods tatě pokračování ITUM LEGIS, avšak vzhledem ke zkušenostem zněl celý sound mnohem víc propracovaně, opět se jednalo o rap/metal s prvky hard coru a v tu dobu silné odnože tzv. nu metalu. Odehráli jsme skvělé koncerty a v roce 2003 nahráli 3 skladby. "

" Rok 2004 byl pro mě ve znamení rapu, tento styl mě oslovoval od počátku hraní do takové míry, až jsem založil projekt DAPFUNBAD." dodává Dan.

" Tady jsem si přizval kamaráda SOLO ŠTAFLISE dříve SUPS CLAN z Turnova a Andrejku Plíškovou dnes
GANG ALA BASTA.

" DAPFUNBAD  odehráli desítky
skvělých koncertů a celá práce byla zpečetěna nahráním 12ti hip-hopovych   skladeb na Kloboučku za asistence Michala Pavlíčka ml., v roce 2007 byla činnost projektu přerušená. Na jednom pódiu s ELDO, VADER, SATIRA REGULA, SUPS CLAN, CRUSHER, GANKA, BORON, SHATTER, PROFIK MIK, RIBOFISH, ČESKÁ PANÍ, ISACAARUM, STATUS PRAESENTS, DEMAJA, AFRIKA BAMBAATAA, AFURA, PRAGO UNION, JOHNNY TÝPEK, COSSIGA, SUPS CLAN, DJ SMOG, CRUISE(NGS), DJ MIKE TRAFIK, FULLCONTACT, RASKOMAGRAMMA, PLUTO, MOLESTA EWENEMENT, GRAMO ROKAZZ ...." 

" Dnes se soustředím pouze na MAJCHEROS a na dokončení desky ve studiu BIOTECH." 

Jak to Danovi šlape můžete vidět na následujících video klipech:

Chcete se stejně jako Dan představit našim čtenářům? Napiště nám na email: info@naparbe.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS