Registrace

Low-Fi: Back v Praze 10 záři 2012 (Free Mondays by Club Roxy)

Low-Fi: Back v Praze 10 záři 2012 (Free Mondays by Club Roxy)
29. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Neapolská ctverice LOW-FI, kterou jste mohli videt v dubnu coby predkapelu na krtu A Banquet, si Prahu evidentne oblíbila. Po pár mesících se do stovežaté totiž vrací znovu, pricemž tentokrát je bude hostit klub ROXY, kde budou druhé zárijové pondelí hlavními hvezdami FREE MONDAYS.

Parta, která ve své tvorbe nepokryte priznává inspiraci osmdesátkovým post-punkem, za sebou má nespocet koncertu v klubech a na festivalech nejen v domovské Itálii, ale také v rade dalších evropských zemí. V roce 2010 kapela debutovala eponymním EP na znacce Octopus Records a letos v lednu svou diskografii rozšírila o regulérní album What We Are Is Secret, na nemž se mísí postupy pop-music s úderným punkem i prvky electro-new wave.

Low-Fi Tour 2012

Start: 20:00
Volný vstup!

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/419681908089586/

LFM EVENT: http://www.lastfm.com/event/3366771+Low-Fi+at+Roxy+on+10+September+2012

Low-Fi

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS