Registrace

Lety Mimo vydávají šesté řadové album a vyráží na turné s kapelou Mandrage.

Lety Mimo vydávají šesté řadové album a vyráží na turné s kapelou Mandrage.

Kapela Lety Mimo dokončila přípravy nového alba a 17. ledna ho vypouští do světa.
V pořadí šesté řadové album se jmenuje Civilizace 3000 a obsahuje deset nových písní nahraných v těch nejlepších českých studiích.


Skladby na desce se stylově pohybují od klasických kytarově-tanečních písní, přes svérázné blues, až po neočekávaně jemné polohy. Toto album má rozhodně ambici na to, stát se pro Lety Mimo přelomovým.
Z tohoto alba kapela již na začátku podzimu představila skladbu Civilizační, na který se můžete podívat zde: 

V druhé polovině ledna vyrazí Lety Mimo na koncertní turné, na kterém toto album představí publiku po celé České republice. Jako host se zúčastní turné oblíbené kapely Mandrage.
To, že jedeme na turné s Mandrage tak nějak hezky vyplynulo ze situace. Franko z Mandrage nám do jedný skladby na desce nahrál klávesy a Šmity, což je jejich zvukař s náma celou desku nahrával ve studiu. Takže když se řešilo turné, řekli jsme si, že zavzpomínáme na starý časy, kdy jsme odehráli pár společných koncertů v klubech."

Kapela Lety Mimo se zformovala již v devadesátých letech a za tu dobu si vytvořila svůj nezaměnitelný sound. V poslední době o sobě LM dali opět výrazně vědět, když na svém kontě zaznamenali rekordní počet koncertů a festivalů, se stoupající návštěvností. Tvorba kapely Lety Mimo je založena na kvalitních českých textech, nabroušených kytarách a elektronických samplech, které doplňují jejich syrový zvuk. Lety Mimo tvoří zpěvák a baskytarista Looky, kytarista a kapelník Cvanc a na bicí hrající Lukáš Maštěnka Fuchs.

Seznam skladeb alba Civilizace 3000:
01 Civilizační
02 Diskrétní zóna
03 Party bitch
04 Zkouška sirén
05 To není
06 Tak nevim
07 Žižkaperk
08 Supermarket lovers
09 Second hand
10 Mravenci

Rozpis turné s kapelou Mandrage:
24. a 25.01. Pardubice - Žlutý pes
26.01. Pec p. Sněžkou - KlonDike
30. a 31.01. Brno - Melodka
01.02. Frýdek Místek - Stoun
02.02. Uherské Hradiště - Mír
07.a 08.02.2019 Praha - Rock Cafe
13.a 14.02.2019 Ostrava - Barrák
20. a 21.02.2019 Plzeň - Divadlo pod lampou
15.03.2019 Litomyšl - Kotelna
16.03.Třebíč - Roxy
29.03. Ústí n. Labem - Doma
30.03. Mariánské Lázně - Na Dvorku

http://www.letymimo.com/
https://www.facebook.com/letymimo/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS