Registrace

Letošní Movember má hymnu!

Letošní Movember má hymnu!
28. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Letošní Movember má hymnu! Zasloužili se o ní kapela Eddie Stoilow, Erika Fečová a Orion. Eddie Stoilow ji určitě zahrají i 14. prosince v Meet Factory, kde pokračují oslavy 10 let jejich existence.

Mo sestra a Mo bratři složili hymnu pro letošní Movember v České republice. Pod názvem Movember Love jí v těchto dnech uvádějí Erika Fečová, Eddie Stoilow a Orion. Skupině Eddie Stoilow se píseň natolik zalíbila, že se rozhodli ji použít i jako jejich oficiální singl. K Movember Love – Eddie Stoilow feat Erika Fečová a Orion vznikl i velmi povedený videoklip v hlavní roli s kosmonautem Eddie Stoilow.Najdete ho zde http://www.youtube.com/watch?v=7nWQBkrm-TI  .

Eddie Stoilow ke spolupráci dodávají: „Jako každý rok se těšíme na čas kníračů a to je právě listopad, kdy se sejde celá Movember family. Tato akce je pro nás tento rok extrémně příjemná, jelikož jsme byli s Eddie Stoilow požádáni vedením Movemberu o složení oficiální hymny. Spojili jsme síly s Orionem (králem 2011) a s Mo sestrou Erikou Fečovou z Navigators a vznikla hymna pod názvem MOVEMBER LOVE. Je nám tedy ctí a necháváme růst porost nejen hudební, který nás spojuje! Peace and Mo ".

Eddie Stoilow (foto: archiv skupiny) Eddie Stoilow (foto: archiv skupiny)

Kromě projektu, který podporuje prevenci a boj proti rakovině prostaty, Eddie Stoilow pilně připravují koncert KOULE.CZ EDDIE STOILOW – LIVE SPECIAL na pátek 14.12. do pražské Meet Factory. Tímto předvánočním koncertem pokračují oslavy 10. výročí existence skupiny. Těšíme se na vás! Vstupenky zakoupíte už nyní v předprodeji Ticketstream.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.eddiestoilow.com a http://www.facebook.com/eddiestoilow.
Použité fotografie: archiv skupiny Eddie Stoilow.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS