Registrace

LENA YELLOW VYSTOUPÍ JAKO SUPPORT LEGENDÁRNÍCH INCOGNITO

LENA YELLOW VYSTOUPÍ JAKO SUPPORT LEGENDÁRNÍCH INCOGNITO
20. října 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Zpěvačka známé vokální skupiny Yellow Sisters a Mateřské.com Lena Yellow vystoupí jako support legendární britské acid - jazzové formace Incognito. Stane se tak 25.10. od 20:00 v pražském Lucerna Music Baru. Tato kombinace slibuje kvalitní hudební zážitek.

V roce 2014 vydala LENA YELLOW album Positivity, které obsahuje autorské skladby Leny Yellow a Tomáše Sýkory a zároveň dvě originálně zpracované písně od jejich hudebních vzorů – skupiny Incognito a písničkářky Carole King. Základní sestavu doprovodné kapely tvoří vedle Tomáše Sýkory bubeník Adam Koller, kytarista Tomáš Fuchs a baskytarista Miloš Klápště. Na projektu se podílí řada hudebních hostů jak z domácí scény, tak z USA a Austrálie. „Velkou radost mi udělali černošští zpěváci z Berklee College of Music, kteří nám nahráli vokály a dodali tak desce soulový nádech. Byli jsme s nimi při nahrávání ve spojení přes skype. Splnila jsem si tak svůj sen," dodává Lena. O nahrání zvuku a mix se postaral Ecson Waldes v Biotech studiu.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS