Registrace

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!
20. září 2012 | Autor: Tom4sino Festivaly

Již 19. Října se na pražském Výstavišti Holešovice uskuteční největší drum and bass & harder styles festival, který v posledních letech udeřil na Českou Republiku! Line up Imagination Festivalu je vskutku masivní. Na dvou scénách vystoupí 25 djů a projektů z celého světa, mezi nimi i legendy jako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Audio, Sigma, Art Of Fighters, Limewax nebo např. Katharsys.

Imagination Stage představuje

Po dvou letech budete mít možnost v České Republice vidět legendární Anglickou dvojici, která během patnácti let nejednou pozměnila tvář drum and bassu. Jedná se o zakladatele famózního labelu Virus Recordings – "Ed Rushe s Opticalem", kteří se představí ve společném setu.

Ed Rush & OpticalEd Rush & Optical

Dále dorazí představit své nové album „From The Shadows", které vychází 15. října, legendární "Black Sun Empire" z Nizozemí! Návštěvníci festivalu se tak stanou víceméně prvními na světě, kdo nové album uslyší. Nové album „Soul Magnet", které shodou okolností vychází také 15. října přijede představit i fenomenální "Audio".

Black Sun EmpireBlack Sun Empire

Tuto vskutku parádní show završí Novozélandští "The Upbeats", kteří jsou zde na evropském turné. Neopomenutelný je i slavný Anglický projekt "Sigma", který se proslavil především spoluprací s gigantickými jmény jako je "Dj Fresh" a jako většina ostatních vystupujících dosáhl se svými klipy např. na serveru youtube milionů zhlédnutí. Start večera zajistí liquidní mág "Technicolour" z Anglie, který pohladí svými klidnými tóny po duši.

Jako slovenský support pak nesmí chybět uznávaný, celosvětově známý producent "B-Complex" a česká stoupající hvězda "Rido". Line up doplní majitel serveru drumandbass.cz "Beast 67" a dvojice "Blofeld & Theya".

Devastator Stage představuje

Poprvé v historii uvítá Česká Republika legendární hardcore techno projekt "Art Of Fighters", který se proslavil na těch největších elektronických festivalech světa jako Defqon.1 či Tomorrowland. Devastator Stage tak přepisuje dějiny a uvádí do České Republiky harder styles koncept, který zde nemá obdoby.

Art Of FightersArt Of Fighters

Další slot obsazuje nejslavnější frenchcorový projekt na světě, Italské duo "The Sickest Squad", které Vás rozemele svými líbivými beaty v ranních hodinách na kousky.

Pozvání přijal i nekompromisního král temnot a ikona světových Therapy Sessions, Ukrajinsko-Nizozemský projekt "Limewax". Nebude chybět ani špička Francouzského tvrdého drum and bassu, projekt "Katharsys".

Start večera, co se zahraničních hvězd týče, bude mít v režii proslulý Německý neuro projekt "Neonlight". Naopak jeho konec završí absolutní odyseou taktéž Německý industrial / speedcore projekt "Igoa aka Stan Grewzell live". Bude to tak vůbec poprvé, co indoorový festival v České Republice něco obdobného zažije.

Jako český support nesmí chybět domácí hardcore techno špička "Hungry Beats". Doplní jej talentovaní neurofunkoví producenti "Computerartist" ve společném setu s "Qo". Na stagi se také objeví majitel Therapy Sessions CZ "Hanzall" v setu spolu s moravským temným mágem "Gasmaskem 71". Do posledního slotu se můžete dostat i Vy, jelikož Imagination Festival o něj vyhlásil Dj contest.

Imagination festivalImagination festival

Tak nezapomeňte, již 19. října na Výstavišti Holešovice v Praze! Předprodej je spuštěn v síti Ticketportal, limitované edice lístků jsou již vyprodány.

Oficiální fb stránka: https://www.facebook.com/Imaginationfestival
Oficiální fb událost: https://www.facebook.com/events/390260227705482/

Více informací k festivalu a předprodeji najdete na www.imaginationfestival.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS