Registrace

Legendární The Prodigy se vrací do Prahy!

Legendární The Prodigy se vrací do Prahy!

The Prodigy, megaúspěšná anglická elektronická kapela založená v roce 1990 Limem Howletem vydává po 5ti letech nové album, které představí 27. listopadu v pražské Tesla Areně!

The Prodigy vyjíždějí na turné představit své páté studiové album „Invaders Must Die“, které vyšlo v březnu letošního roku. Je to první studiové album vydané od roku 2004, kdy vyšla deska „Always Outnumbered, Never Outgunned a zároveň první deska od roku 1997, na které se podílejí všichni 3 členové.

Předskakovat The Prodigy bude kapela Enter Shikari, která je v rodné Británii dobře známá pro své spojení žánrů post-hardcoru a trancu. Tato jejich unikátní tvorba je jeden z důvodů, proč kapela získala svou popularitu neuvěřitelně rychle. Kapela se během své kariéry zúčastnila již stovek různých koncertních show, kde sklidila nemalý úspěch. Kapela má na kontě 2 sólová alba, z čehož to debutové „Take To The Skies“ dosáhlo až na 4. místo v oficiální UK Album Charts. Druhé album „Common Dreads“ vyšlo v červnu letošního roku a aktuálně začíná na 16. místě. Cena vstupenek se pohybuje v rozmezí od 890, 00 Kč do 1 290, 00 Kč.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS