Registrace

Legendární FX Bounce! noc oslaví již tento čtvrtek 27.9.2012 své 7. narozeniny!

Legendární FX Bounce! noc oslaví již tento čtvrtek 27.9.2012 své 7. narozeniny!
26. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Když v září roku 2005 odstartovaly v pražském klubu Radost FX pravidelné čtvrteční urban music noci s názvem FX Bounce!, nikdo tou dobou netušil, že se z nich během několika let stane dlouhodobě nejnavštěvovanější a nejrozjetější urban music párty v Čechách. Uplynulo neuvěřitelných 7 let a FX Bounce! noc oslaví již tento čtvrtek 27. 9. 2012 své 7. narozeniny! Druhý den je volno (pátek 28/09 státní svátek), tak to přijď s námi rozparádit!

Na výroční FX Bounce! noci zahrají všichni FX Bounce! rezidenti: DJ KWÉ (Radost FX Prague), DJ NOIR (Radost FX Prague), DJ RAWAL (Radio Spin 96.2 FM Prague) a DJ JORGOS (Radio Spin 96.2 FM Prague).

FX Bounce! - Klub Radost FXFX Bounce! - Klub Radost FX

Doraž tento čtvrtek 27.9.2012 na velkolepou oslavu 7. narozenin čtvrteční Radosti FX! 4 rezidentní DJs, spousta známejch, foto Skipo, freestyle exhibice, kopa dárků od Skateshop.cz a tuna dalšího na dnes již legendární čtvrteční noci v Praze!

Potvrď svou účast zde: http://www.facebook.com/events/115237535294452

Pokud jsi ještě nikdy nebyl/a ve čtvrtek na FX Bounce! Koukej to napravit třeba tento týden na 7. narozeniny! Start klasicky po 22:00 a hraje se až do rána. Vstup do klubu od 18ti let. Dívky celou noc VSTUP ZDARMA, kluci za kilo.

FX BounceFX Bounce

Komplet info hledej na www.fxbounce.com.

text: Radost FX

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS