Registrace

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školou

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školou
16. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Zástupci Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová, Martin Klásek, Miroslav Polák, představitelé hudebního vydavatelství Supraphon a výkonná ředitelka české pobočky UNICEF Pavla Gomba se ve čtvrtek sešli v pražském Megastore Bontonland na Václavském náměstí, aby pokřtili nové CD s názvem Hurvínkovo trápení se školou. Zároveň slavnostně jmenovali Hurvínka patronem projektu Českého výboru UNICEF „Školy pro Afriku".

Hurvínek je špatný žák, už 86 let navštěvuje čtvrtou třídu. Název CD napovídá, o čem jednotlivé dialogy mezi Spejblem a Hurvínkem jsou," uvedla na začátek autorka scénáře a ředitelka divadla Helena Štáchová a dodala: „I z toho důvodu si myslím, že je velmi pikantní, když nás tak vážená organizace jako UNICEF oslovila, aby se Hurvínek stal tváří projektu Školy pro Afriku. Takže tenhle notorický záškolák je patronem školního projektu."

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školouKřest nového CD Hurvínkovo trápení se školou

Pro UNICEF je tohle velmi vzácná chvíle. Hurvínka by jistě zajímalo, že po celém světě asi 90 milionů dětí nechodí do školy. Jsou z chudých rodin a nemohou si to dovolit nebo místo školy pracují. Tohoto spojení s Divadlem Spejbla a Hurvínka si velmi vážíme a myslím, že projekt Školy pro Afriku je nejlepší, jaký Hurvínek může podpořit," uvedla Pavla Gomba.

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školouKřest nového CD Hurvínkovo trápení se školou

Nové CD Hurvínkovo trápení se školou obsahuje 12 příběhů. Hurvínek má trápení se školou, což není nic divného, protože to školáci občas mívají. Ale Hurvínek má těch trápení víc. Třeba s taťuldou Spejblem a to nejen kvůli škole, někdy s Máničkou a dokonce i sám se sebou. Napovídají to názvy scének, které tvoří tento nový titul Divadla S+H. Napsala je Helena Štáchová a spolu s Martinem Kláskem, jehož Spejbl a Hurvínek jsou tentokrát v převaze, i mistrně namluvila.

Děkujeme za spolupráci hlavnímu mediálnímu partnerovi rádiu Impuls, mediálním partnerům rádiu RockZone, TV Óčko a fanonline.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS