Registrace

Kompletní line-up k Above & Beyond 'Group Therapy Prague' 15.9.2012 v SaSaZu

Kompletní line-up k Above & Beyond 'Group Therapy Prague' 15.9.2012 v SaSaZu
10. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech

V sobotu 15. září navštíví Prahu Above & Beyond s jejich show 'Group Therapy'. V SaSaZu bude postavena standardní produkce „Group Therapy" show, jakou můžete vídat na jejich světovém turné. Kromě Above & Beyond se můžete těšit na další skvělé umělce, kteří vás provedou celou nocí.

Above & Beyond - Group Therapy 2012 - SaSaZuAbove & Beyond - Group Therapy 2012 - SaSaZu

OLIVER SMITH

V Mixmagu jej popisují jako "to nejlepší co se mohlo stát tranceové hudbě ", DJ a producent ze Spojeného království, který je považován za jednoho z největších talentů z labelu Anjunabeats. Velmi úspěšný DJ a producent vydal nespočet úspěšných releasů, a vystupuje v největších klubech po světě. Stejně jako v Londýně, i v Praze se Oliver Smith postará o start „Group Therapy" show.
http://www.oliversmithmusic.com

Mr. PIT

Rodina a přátelé ho znají jako Adriana Ivana, ale pod pseudonymem Mr. Pit za posledních 5 let vypouští do světa tanečních parketů jednu taneční pecku za druhou. Mr. Pit, právoplatný člen stáje Coldharbour, který do svých raných jednodušších a uhlazených harmonických melodií postupně přidal ostřejší, kostrbatější prvky jeho hudby, kterou teď bere více od podlahy. Mr. Pit se postaví za djský pult po Above & Beyond.
http://mrpit.ro

N-RICO

Vlastním jménem Roman Vyvial, dj N-Rico bude reprezentovat Českou Republiku. Tenhle pražský talentovaný trance DJ je znám díky svým energickým setům plných euforických a upliftových soundů. Dává přednost takovému stylu trance music, ze kterého vyzařuje hodně energie a navozuje skvělou atmosféru. N-Rico stále hledá nové příležitosti předvést, co umí, a my jsme si jisti, že sobota 15. září bude další z nich. N-Rico bude show „Group Therapy" uzavírat, a pohraje si s posledními zbytky vaší energie.
http://www.idj.cz/n-rico/

Vstupenky na „Group Therapy" show jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz

490 Kč - do 31.8.12
590 Kč - do 15.9.12
690 Kč - 15.9.12
1.990 Kč - VIP all inclusive (vstup na VIP balkon s neomezenou konzumací na barech a šatnou zdarma)

http://www.ticketpro.cz/jnp/en/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/818346-above-beyond-group-therapy-prague.html

ABOVE & BEYOND 'GROUP THERAPY' PRAGUE

  • Club Sasazu, 15.9.12
  • Bubenske Nábřeží 306/13, Praha 7 - Holešovice
  • Doors open 21:30
  • Start: 22:00
  • End: 06:00

www.sasazu.com
www.unitedmusic.cz

Line Up

  • ABOVE & BEYOND (Anjunabeats)
  • OLIVER SMITH (Anjunabeats)
  • MR. PIT (Coldharbour)
  • N-RICO

http://youtu.be/hSNcZZDqNMI
http://youtu.be/e87r-2xQG_Q
http://youtu.be/Bpssh9Urick
http://www.mixcloud.com/NRico/n-rico-tranceformation-7-trance-set/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS