Registrace

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Katka Knechtová vystoupí už podruhé během letošního podzimu v Praze. Tentokrát jako host koncertu Cranberries v pátek 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Katka skupině už přeskakovala před měsícem v Bratislavě (13.10.). Pro oba koncerty si ji vybral organizátor i management Cranberries. Že to byla dobrá volba, potvrdil bratislavský koncert. Katka Knechtová podle ohlasů z médií totiž doslova rozpálila publikum skvělou show. Čeští diváci se mohou těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z jejích alb Zodiak a Tajomstvá, ale i skladeb známých z hraní se skupinou Peha.

Zážitek hrát před Cranberries Katka popisuje nadšeně: „ Před koncertem jsem měla opravdu velkou trému. Vůbec jsem neuměla odhadnout, jak bude tak velká masa lidí reagovat. Byl to zvláštní pocit vystupovat před světovou hudební ikonou a ještě ke všemu skupinou, která mne provázela životem...To vzrušení bylo obrovské. Byla tam dobrá energie, s mojí kapelou jsme si to fakt užili. O to víc se těším do Prahy, kde si to ještě jednou zopakuji." A dodává: „ Cranberries téměř nevystoupili, protože jsme málem srazili autem na parkovišti Dolores. Přicházela na zvukovou zkoušku úplně sama. Sešly jsme se před šatnami a osobně se seznámily. Podaly jsme se ruce a navzájem si popřály pěkný koncert. Byla jsem překvapená, že je ještě menší než já".

Katka KnechtováKatka Knechtová

DoloresDolores

Veškeré informace ke koncertu včetně předprodejních míst naleznete na www.cranberries.cz .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS