Registrace

Katka Knechtová v pražské Akropoli

Katka Knechtová v pražské Akropoli
15. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Katka Knechtová to letošní podzim pořádně rozjede... Začíná už v pátek 21. září koncertem v pražské Akropoli. Pak přijde na řadu Zločin!

Českému publiku není třeba Katku Knechtovou nikterak představovat. Megahit Spomaľ nebo Muoj Bože se zabydlel téměř všude. Pro letošní podzim si Katka připravila nový singl Zločin, který budou i u nás hrát vybraná rádia. Pokud ho však chcete slyšet naživo, včetně dalších skladeb z jejího letošního alba „Tajomstvá", přijďte už tento pátek 21.9. do pražského Paláce Akropolis.

Katarína Knechtová - Palác Akropolis 2012Katarína Knechtová - Palác Akropolis 2012

Katarína Knechtová zahraje koncertní set složený ze známých hitů, nejnovější singl, ale určitě i skladby z jejího jarního CD Tajomstvá , které produkovala ve spolupráci s bubeníkem a producentem skupiny Depeche Mode.

Vstupenky jsou stále ke koupi v předprodejních sítích Ticketpro a také na pokladně v kavárně Paláce Akropolis.

Veškeré další a pravidelně aktualizované informace o Katce Knechtové naleznete na www.katarinaknechtova.com .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS